Želvy

Posunutý! konec schůzky 3.3.

Dobrý den, ahoj.
Bohužel nás na plánovanou neviditelnou výstavu nevzali všechny najednou, ale rozdělili nás do 4 skupin, které jsou po sobě. Proto se nám schůzka oproti původnímu plánu prodlouží.
Holky si můžete vyzvednout v 19:15 na Karlově náměstí u Neviditelné výstavy, nebo v klubovně kolem 19:40.
Omlouváme se všem za způsobené komplikace.

Sázavské pádlo 5.-7.5.

Pojedeme na vodácké závody na Sázavě. Z akce se budeme vracet v neděli večer. Všichni, kteří dorazí, si určitě na vodě zajezdí a je jedno, jestli už na lodi jeli, nebo jsou vodáckými nováčky.
Sraz je v pátek v 16:00 v klubovně.
Návrat bude v neděli v 18:00 do klubovny.
S sebou: spacák, karimatku, !!kroj!!, převlečení na vodu (tričko, šusťačku, nenasákavé kalhoty, pevnou obuv do vody !!NE Crocsy!!) a do lesa, ešus, hrníček, lžíci, zápisník, tužku, uzlovačku, baterku, nůž, stezku), plavky, ručník, hygienu, 350,-.

Setkání oddílů na Červeném Hrádku 21.-23. 4. 2017

Jedná se o každoroční setkání oddílů z Prahy 3 a součástí je i Svojsíkův závod, který je tento rok postupový pro skauty.

Sraz: v pátek 16:10 na hlavním nádraží pod tabulí s odjezdy

Návrat:
v neděli 16:30 na hlavní nádraží nebo 17:00 do klubovny

S sebou:
spacák, karimatku, kroj!!, krojovou čepici, sportovní oblečení a boty (nejlépe kopačky), převlečení a dobré boty do lesa, plavky, ručník, hygienické potřeby, zápisník, tužku, uzlovačku, KPZ, šátek, baterku, lakrosku (kdo má doma), tenisák, svačinu na cestu, 300Kč

Bazén Suchdol 25.02.

Plavecký a vodácký výcvik v bazénu v Suchdole. Bazén je pronajatý od 12 do 14h.
sraz v sobotu v 10:45 v klubovně.
s sebou plavky, ručník, mýdlo, věci na potápění (kdo má), 80,- Kč
návrat v sobotu v 15:30 do klubovny.

28.1. Zimní přechod Brd

Jedná se o akci, při které jdeme na pochod přes Brdy. Uprostřed pochodu je na Kytínské louce skautský nástup a zároveň možnost měnit tzv. brděnky – kartičky, které si každý může vyrobit a vyměnit s ostatními.

Sraz: v sobotu v 8:20 na Hlavním nádraží pod tabulí s odjezdy
Návrat: v sobotu v 17:00 do klubovny
S sebou: velmi teplé oblečení, skautský šátek, svačinu na celý den (doporučujeme termosku s čajem), 50 Kč na vlak

Těšíme se!

Víkend 14. a 15.1.2017

14.1.2017

Prahou plnou strašidel

Tradiční závod Prahou plnou strašidel. Soutěží se v tříčlenných hlídkách v oblasti Malé strany a Starého města. Každá hlídka by měla mít jedny hodinky a jeden mobilní telefon. Pokud máte doma nějaký dobrý plán centra Prahy s rejstříkem ulic, dejte ho dětem sebou, jinak mapku dostanou od nás. Závod je určen ve zjednodušené formě i pro veřejnost (zejména rodiče s dětmi), všichni jste srdečně zváni. Na místě bude možné zakoupit nějaké malé občerstvení, teplý čaj je zdarma. Bližší informace na www.strasidla.net.
sraz v sobotu ve 12:30 v klubovně.
s sebou zápisník, tužku, teplé oblečení a boty, rukavice, svačinu, 20,- Kč startovné (+ nějaké malé kapesné), hodinky, případně mobil.
návrat v sobotu v 19:30 Tyršův dům nebo 20:30 klubovna.

15.1.2017

Bazén Suchdol

Plavecký a vodácký výcvik v bazénu v Suchdole. Bazén je pronajatý od 12 do 14h.
sraz v neděli v 10:45 v klubovně.
s sebou plavky, ručník, mýdlo, věci na potápění (kdo má), svačinu, 80,- Kč
návrat v neděli v 15:30 do klubovny

Vánoční koncert 22.12.2016

4. přístav Jana Nerudy Praha pořádá ve čtvrtek 22. prosince 2016 od 19:00 hodin Vánoční koncert.
Koncert se uskuteční ve Velkém sále skautských kluboven na Křížku, Pitterova 1, Praha 3.
Na koncertě vystoupí členové přístavu s výsledky podzimního snažení violoncellového, klavírního, saxofonového, houslového, kytarového a dalších oddělení hudební a dramatické sekce a hosté.
Vstup volný. Po koncertě je zajištěno malé občerstvení. Výtěžek z koncertu bude věnován na zvelebení skautských kluboven na Křížku.
Občerstvení přijímá kuchyně od 17:00.