Bety

Prahou plnou strašidel 11. 1.

Tradiční závod Prahou plnou strašidel. Soutěží se v tříčlenných hlídkách v oblasti Malé strany a Starého města. Každá hlídka by měla mít jedny hodinky a jeden mobilní telefon. Pokud máte doma nějaký dobrý plán centra Prahy s rejstříkem ulic, dejte ho dětem sebou, jinak mapku dostanou od nás. Závod je určen ve zjednodušené formě i pro veřejnost (zejména rodiče s dětmi), všichni jste srdečně zváni. Na místě bude možné zakoupit nějaké malé občerstvení, teplý čaj je zdarma. Bližší informace na https://strasidla.skauting.cz/. Pro Želvy bude akce končit v Tyršově domě na Malé Straně, my se jako pořadatelé ještě zdržíme. Akci pořádá náš 4. přístav, uvítáme tedy pomoc všech, kteří nezávodí.
sraz: v sobotu ve 12:30 v klubovně.
s sebou: zápisník, tužku, teplé oblečení a boty, rukavice, svačinu, 20,- Kč startovné (+ nějaké malé kapesné), hodinky, případně mobil.
návrat: v sobotu v 19:30 Tyršův dům

Vánoční setkání oddílů Lensedly 14. – 15. 12.

Letošní vánoční setkání a besídka přístavu je celovíkendová výjezdní. Konat se bude v hasičském sále v Lensedlích, kde také přespíme.
sraz v sobotu v 8:00 v klubovně.
s sebou Spacák, karimatku, věci na převlečení, dobré boty, kroj!!, domluvené rekvizity a kostýmy, ešus, lžíci, nožík, hrníček, baterku, plavky, ručník, něco do společného občerstvení (cukroví, pití, slané …), jedlou ozdobu na stromeček, svačinu, přezutí do sálu, dárečky pro kamarády zabalené a popsané (oddíl a jméno či přezdívka – každý daruje jednu drobnost všem členům své družinky), 250,- Kč. Zabalit do batohu na záda, rekvizity či objemnější dárky je možné zabalit zvlášť, pojedou autem.
návrat v neděli v 17:00 do klubovny

Nácvik na besídku a bazén 7. – 8. 12.

O víkendu před besídkou budeme nacvičovat v klubovně, v neděli je pak od 12 do 14h bazén. Je důležité, aby na nácviku byli všichni, kteří se budou účastnit besídky – budeme také vyrábět rekvizity a kostýmy. Akce je bez přespání ze soboty na neděli – budeme nacvičovat hlavně v sobotu.

Sraz: v sobotu v 9:00 v klubovně, v neděli v 11:00 tamtéž

S sebou: pohodlné věci do klubovny, svačinu na celý den, 100 Kč na bazén

Návrat: v sobotu v 17:00, v neděli v 15:15

Oddílová výprava 1. – 3. 11.

První víkend v listopadu se uskuteční první oddílová výprava. Budeme si hrát, dovádět a určitě podnikneme nějaký výlet podzimní přírodou! A v neděli půjdeme do bazénu Suchdol s ostatními oddíly. Akce je vhodná i pro nováčky, takže se nebojte zúčastnit.

Sraz: v pátek 1. 11. v 16:00 v klubovně

S sebou: převlečení na ven, převlečení do klubovny, spacák, karimatku, ešus, lžíce, hrnek, lítačka (doklad totožnosti), pevná obuv, přezůvky, plavky, ručník, mýdlo, hygiena, kroj a šátek (kdo má), ZTUK (zápisník, tužku, uzlovačku, KPZ), 200 Kč

Návrat: v neděli 3. 11. v 15:15 do klubovny

Lužnice i pro rodiče s dětmi 5. – 6. 10.

Vodácká výprava na Lužnici autobusem. Mohou se zúčastnit i rodiče – vodáci se svými dětmi. Rodiče si pak sami zajišťují se svými dětmi stravování a obsazení posádek na lodích. Pokud si budou rodiny půjčovat lodě z přístavu, označí si po dohodě s vedoucími oddílů jménem na visačce loď v týdnu před Lužnicí (např. při vyzvedávání dětí) – lodě budou připraveny u klubovny.

Děti z oddílů, které pojedou bez rodičů, budou mít zajištěny lodě a stravování se svými oddíly.

sraz: na navazování je v pátek 4.10. v 17h u klubovny. Odjezd v sobotu v 8:00 od klubovny.

s sebou: spacák, karimatku, převlečení, věci na vodu (boty nejlépe staré tenisky – ne kroksy!, tričko, šusťákové kalhoty, šusťáková nebo vodácká bunda, v klubovně je možné si půjčit neoprény), plavky, ručník, vybírá se 300,- Kč. Děti bez rodičů si navíc berou ešus, lžíci, hrnek a 150,- Kč na jídlo.

návrat: v neděli v 18:00 do klubovny (do 17h do loděnice, kde budeme skládat lodě).

Loděnice 26.9.

Ve čtvrtek 26. 9. se uskuteční schůzka na vodě:

Sraz: je v 16:15 v klubovně nebo v 17:00 v naší loděnici u zastávky Lihovar (zde)

Návrat: v 19:15 do klubovny nebo v loděnici v 18:30.

S sebou: KOMPLETNÍ převlečení na vodu (podle počasí kraťasy a tričko nebo tepláky a šusťákovka, kalhotky, ponožky a VODNÍ BOTY)

Napříč Prahou přes 3 jezy

Tradiční závody, které opět spolupořádáme a uvítáme pomoc rodičů v cíli. Více informací najdete zde.
Sraz: v sobotu v 7:00 v klubovně nebo v 8:00 v loděnici Zlíchov.
S sebou: kdo má, oddílové tričko a šátek, kompletní převlečení na vodu, 50,-Kč startovné.
Návrat: závod končí vyhlášením výsledků na Štvanici mezi 13 a 14 hodinou, zde je možné si děti vyzvednout.

Loděnice 19. 9.

Ve čtvrtek 19. 9. se uskuteční schůzka na vodě:

Sraz: je v 16:15 v klubovně nebo v 17:00 v naší loděnici u zastávky Lihovar (zde)

Návrat: v 19:15 do klubovny nebo v loděnici v 18:30.

S sebou:  KOMPLETNÍ převlečení na vodu (podle počasí kraťasy a tričko nebo tepláky a šusťákovka, kalhotky, ponožky a VODNÍ BOTY)

Loděnice 6. 6.

Ve čtvrtek 6. 6. se uskuteční schůzka na vodě:

Loděnice 30. 5.

Ve čtvrtek 30. 5. se uskuteční schůzka na vodě: