Důležité informace o táboře

Informace o letním táboře Lužnice 2014 – Rackové a Želvy
Tábor se koná na skautské základně Lišky u Bechyně. Letos tedy budeme sjíždět Lužnici.
Sraz je v sobotu 28.6.2012 v 8:00 v klubovně,
v sobotu 12.7. přijedeme do klubovny v 17 hodin.
V klubovně mohou následně větší kluci pomoci s vykládáním věcí a úklidem, budeme tu asi tak do 19 hodin.
V neděli se koná generální úklid klubovny a areálu před příměstskými tábory, pokud by někdo z rodičů měl čas a rád by pomohl, uvítáme vás s otevřenou náručí.
Při odjezdu nejpozději doneste navíc kopii karty pojištěnce a potvrzení o bezinfekčnosti.
Věci na tábor:
Na sebe: krojové tričko, šátek, krátké kalhoty (modré – ne tepláky či šusťáky!), sportovní obuv
Na vodu: vodní boty (tenisky, či vodní boty – ne sandály nebo crocsy!), plavky, tričko, zkrácené kalhoty pod kolena (bermudy), mikina, bunda (vodácká nebo šusťáková), šusťákové kalhoty
Na spaní: spacák (bez zimní vložky, tak velká zima nebývá a děti jsou pak zbytečně propocené), karimatku, triko, tenké tepláky, tlusté ponožky
Ostatní: tepláková souprava, svetr či teplou mikinu, dlouhé kalhoty, 2x tričko kr. rukáv a 2x tričko dl. rukáv
10x kalhotky , 5x tenké ponožky, tlusté ponožky, bunda, náhradní boty,
* ručník, hygienické potřeby (kartáček, pasta, mýdlo), kapesníky (ne papírové!!! – válejí se pak po celém tábořišti), pokrývka hlavy (kšiltovka či šátek – ideální je shemag (arabský šátek, palestiňák))
* do loďáku je možné přibalit na stálý tábor holinky, ale musí se tam vejít
ešus nebo miska, lžíce, hrníček, nůž, zápisník, tužka, KPZ, uzlovačka,
zpěvníček (pokud má), baterka, igelitové sáčky na věci (max. 5),
kapesné (max. 200,- Kč), svačina na cestu tam
malý batůžek na záda na výlety
Vše sbaleno v lodním pytli (max. 80 litrů, větší jsou zbytečné), věci, které budou k pytli přivázány, či budou nějakým jiným způsobem mimo pytel necháváme v klubovně, neb nejsou potřebné.
Věci na cestu do malého batůžku (svačina, pití, peněženka, zápisník, tužka, KPZ).
Na tábor není možné brát s sebou mobilní telefony a jiné cenné předměty (přehrávače, větší částku peněz, šperky atd., fotoaparát jen po dohodě s vedoucími).
S sebou děvčatům nedávejte žádné sladkosti – vše, co nesní první den, bude stejně zabaveno.
Tábor nemá stálou adresu, proto není možné zasílat dětem dopisy či pohledy.