4. – 6. 9. 2015 – Oslava 95. výročí založení Čtyřky a výlet

Akce, která začíná v pátek v 15:00, v sobotu se prolíná s oslavou (viz info níže) a v neděli se jde do technického muzea v Praze. Je možnost vynechat nedělní část akce a jít pouze v pátek a sobotu. Cena bude 250 Kč. Konec akce v sobotu je v 19:00, případně v neděli v 15:00. Sraz i návrat jsou v klubovně.
Na tuto akci je třeba přihlásit se na mail do 3.9.2015!

V sobotu proběhne oslava významných výročí. Kačky mohou přijít dopoledne pomoci s přípravou. Od 13:00 bude připraven dětský den pro naše členy a děti bývalých členů, kde se střídavě zúčastníte aktivit a služby u nich. Vlastní oslava začíná od 16:00. Vzhledem k plánovanému nocování většího počtu osob není pro Kačky plánováno přespání v klubovně do neděle.
Na odpoledne a večer jsou zváni všichni, kdo mají nějaký vztah ke 4. přístavu. Ti potvrzují účast zde. Zveme i rodiče, kteří nám pomáhali např. při pořádání velkých akcí (Strašidla, 3 jezy…), občas se s námi zúčastní nějaké akce (brigády, Lužnice, letní akce …) či mají jiný přínosný vztah ke 4. přístavu (sponzorské dary…).
S sebou mějte kroj, převlečení na běhání venku, černé legíny a bílé tričko.