Pochod Praha – Prčice

Jako každoročně se i letos zúčastníme Pochodu Praha – Prčice,  budeme pomáhat v cíli pochodu. Kdo by chtěl, může dopoledne absolvovat některou z možných tras buď s rodiči, nebo společně s Racky (domluvte se s nimi, nejkratší trasa je 23km, kontakt na rackouni.cz  Kdo nepůjde pochod, pojede pořadatelským busem přímo do cíle, kde bude pomáhat s přípravou. Celý den budeme ve stáncích rozdávat razítka, botičky a tatranky pochodníkům. Děti ostanou oběd a večeři a celý den bude k dispozici pití. Návrat je poměrně pozdě, ale je možné si děti vyzvednout přímo na místě dříve. Problém je s dopravou, vjezd auty je do Prčice a okolí v sobotu omezen, proto, jestli budete chtít pro děti přijet, tak se předem domluvte.  Prosím ještě o přihlašování ZDE.
Sraz v 6:45 v klubovně.
Návrat je v sobotu mezi 20:00 – 21:30 do klubovny (napíšeme vám sms až budeme odjíždět z Prčice)
S sebou mějte dobré boty a oblečení na pochod, lehkou bundu proti dešti, náhradní ponožky, svačinu, pití, případně kapesné na pochutiny v cíli,  pořadatelské tričko kdo má z minula.
Vedoucí na akci: Míla Šibravová tel. 608 380 413
Markéta Staňková (Kačky) tel: 604 690 863