Vánoční besídka Lensedly

17.-18.12.2016  se bude konat výjezdní předvánoční akce 4. přístavu.
V sobotu odpoledne proběhne vánoční besídka. Věci na společné občerstvení, případně objemné dárky či rekvizity na vystoupení si mohou děti zabalit zvlášť, povezeme je autem. Batohy s osobními věcmi si ponesou na zádech.
V neděli proběhne výprava do okolí.
Sraz: v sobotu v 8:00 v klubovně.
S sebou: spacák, karimatku, věci na převlečení, dobré boty, kroj!!,, ešus, lžíci, nožík, hrníček, baterku, plavky, ručník, něco do společného občerstvení (cukroví, pití, slané …), jedlou ozdobu na stromeček, svačinu, přezutí do sálu, dárečky pro kamarády zabalené a popsané (oddíl a jméno či přezdívka), 250,- Kč.
Návrat: v neděli v 17:30 do klubovny.

Těšíme se.

Bety, Naty, Hanina

Příspěvek byl publikován v rubrice Plánované akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *