Víkend 14. a 15.1.2017

14.1.2017

Prahou plnou strašidel

Tradiční závod Prahou plnou strašidel. Soutěží se v tříčlenných hlídkách v oblasti Malé strany a Starého města. Každá hlídka by měla mít jedny hodinky a jeden mobilní telefon. Pokud máte doma nějaký dobrý plán centra Prahy s rejstříkem ulic, dejte ho dětem sebou, jinak mapku dostanou od nás. Závod je určen ve zjednodušené formě i pro veřejnost (zejména rodiče s dětmi), všichni jste srdečně zváni. Na místě bude možné zakoupit nějaké malé občerstvení, teplý čaj je zdarma. Bližší informace na www.strasidla.net.
sraz v sobotu ve 12:30 v klubovně.
s sebou zápisník, tužku, teplé oblečení a boty, rukavice, svačinu, 20,- Kč startovné (+ nějaké malé kapesné), hodinky, případně mobil.
návrat v sobotu v 19:30 Tyršův dům nebo 20:30 klubovna.

15.1.2017

Bazén Suchdol

Plavecký a vodácký výcvik v bazénu v Suchdole. Bazén je pronajatý od 12 do 14h.
sraz v neděli v 10:45 v klubovně.
s sebou plavky, ručník, mýdlo, věci na potápění (kdo má), svačinu, 80,- Kč
návrat v neděli v 15:30 do klubovny

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Plánované akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *