Prahou plnou strašidel 12. 1. a bazén 13. 1.

Tradiční závod Prahou plnou strašidel. Soutěží se v tříčlenných hlídkách v oblasti Malé strany a Starého města. Každá hlídka by měla mít jedny hodinky a jeden mobilní telefon. Pokud máte doma nějaký dobrý plán centra Prahy s rejstříkem ulic, dejte ho dětem sebou, jinak mapku dostanou od nás. Závod je určen ve zjednodušené formě i pro veřejnost (zejména rodiče s dětmi), všichni jste srdečně zváni. Na místě bude možné zakoupit nějaké malé občerstvení, teplý čaj je zdarma. Bližší informace na www.strasidla.net. Pro Želvy bude akce končit v Tyršově domě na Malé Straně, my se jako pořadatelé ještě zdržíme. Akci pořádá náš 4. přístav, uvítáme tedy pomoc všech, kteří nezávodí.
sraz v sobotu ve 12:30 v klubovně.
s sebou zápisník, tužku, teplé oblečení a boty, rukavice, svačinu, 20,- Kč startovné (+ nějaké malé kapesné), hodinky, případně mobil.
návrat v sobotu v 19:30 Tyršův dům

Plavecký a vodácký výcvik v bazénu.
sraz v neděli v 10:45 v klubovně.
s sebou plavky, ručník, hygienu. Kdo má, vezme si masku, ploutve, šnorchl. Vybírat budeme 80,- Kč.
návrat v neděli v 15:15 do klubovny.