Žužu

Bazén 23.10.

Na tuto sobotu připadá datum na náš první bazén.
Pro vstup do bazénu je potřeba mít potvrzení o bezinfekčnosti (ukončené očkování, platný test nebo doklad o prodělání nemoci ne starší než 180 dní). U testů si dejte pozor na platnost (PCR test má platnost 7 dní, antigenní test platí jen 3 dny). Testy musí být z oficiálního testovacího místa (nelze to řešit samotestem na místě).
sraz: v sobotu 23.10. v 10:45 v klubovně nebo v 11:45 v hale Sportcentrum Suchdol, Kamýcká 129, Praha 6
s sebou: plavky, ručník, 100,- Kč, pomůcky na plavání (pro neplavce)
návrat: v 15:30 do klubovny (případně cca 14:20 v areálu)

Schůzka 27.5.

Dnes nás čeká schůzka v klubovně, tradičně od 17:30 do 19:00. Nezapomeňte na negativní testy/čestná prohlášení.
Opět Vás poprosíme, abyste na svoje dcery čekali před brankou. Děkujeme 🙂

Promítání fotek a schůzka rodičů

Poslední půl hodinu první schůzky (3.9.) budeme, stejně jako předchozí roky, promítat fotky z tábora. Všichni rodiče jsou tedy od 18:30 srdečně zváni i se svými dětmi do klubovny.

Po druhé schůzce (10.9.) pak proběhne d 19:00 schůzka rodičů, kde budou řečeny všechny podstatné věci ohledně letošního školního roku. Prosíme, aby se pokud možno zůčastnili všichni rodiče, kteří mají čas.

Školní rok 2020/2021

Už je za dveřmi další školní rok a to znamená i začátek schůzek.
Schůzky budou probíhat stejně jako roky předchozí od 17:30 do 19:00 ve čtvrtek na adrese Pitterova 2892/1.
První schůzka proběhne hned první čtvrtek – 3. září 2020. Pokud by se na ní chtěly zastavit i členky, které odcházejí ke Kačkám, rády se s nimi rozloučíme

Na základě toho, kolik nás zbyde, se rozhodneme, kolik nových členek jsme schopné přijmout. Nevoďte proto prosím kamarádky svých dcer, máme na zájemkyně pořadník a budeme postupovat podle něj.

Těšíme se na Vás na první schůzce 🙂

Pro zájemkyně: Napište nám prosím mail, po první schůzce se ozveme a dáme vědět, koho jsme schopné přijmout a koho ne.

Schůzky v loděnici 4., 11. a 18.6.

Abychom si alespoň trochu zajezdily na vodě, rozhodly jsme se, že všechny následující schůzky (kromě poslední, závěrečné) vyrazíme na vodu. V reakci na nedávné události bude sraz i rozchod přímo na místě. Pro koho by tato změna byla problémová, lze se domluvit individuálně přes mail. 🙂

Sraz: 17:00 u loděnice (mapa)
Návrat: 18:30 tamtéž
S sebou: kompletní převlečení na vodu včetně bot (ne kroksy), pití, čepici

Dětský den a oslava narozenin Gumy 1.6.

Až do konce roku už bohužel nebudeme organizovat žádnou víkendovou výpravu.
Přesto máme možnost vás pozvat alespoň na dětský den, který bude probíhat v pondělí 1.6. v našem areálu na Křížku – viz pozvánka
Akce bude spojena i s oslavou 60. narozenin bývalého dlouhodobého kapitána přístavu Gumy.

Schůzky po 25.5. a tábor 2020

Od 25.5. proběhne další uvolňování opatření proti koronaviru a my se proto chceme vrátit ke SCHŮZKÁM v klubovně.

První schůzka na Křížku proběhne tedy už ve čtvrtek 28.5. s pár úpravami:
– po celou dobu schůzky budeme venku, vybavte proto prosím holky oblečením na ven (dovnitř se smí pouze na záchod)
– až do odvolání budou schůzky probíhat ve zkrácené podobě, od 17:30 do 18:30
– z hygienických důvodů prosíme rodiče, aby vůbec nevstupovali do areálu kluboven, ale čekali na své děti před brankou
– na schůzku je potřeba donést čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění – čestné prohlášení_covid_skaut

TÁBOR se s konečnou platností uskuteční v termínu 24.7. – 7.8. (přelom července a srpna).
Prosíme tedy zájemce o zaslání naskenované přihlášky, případně o její donesení na schůzku – prihlaska_tabor
Cena za celý tábor byla stanovena na 3000 Kč za dítě. Jsme si vědomy toho, že díky současné situaci by někomu tato cena mohla dělat problém, nebojte se tedy na nás v tomto případě obrátit, jsme připravení pomoci a řešit situaci individuálně 🙂

Placení: Plaťte prosím ideálně na náš účet 2400529789/2010, specifický symbol je 202104 a variabilní symbol najdete pro každou členku jiný na odkazu zde
Pokud Vám na tábor přispěje zaměstnavatel a je potřeba potvrzení, obraťtě se na náš mail nebo přímo na hospodáře střediska – Gumu (j.veit@volny.cz)

Nově se také na našich stránkách objeví v menu položka „tábor“, kde budou veškeré podstatné informace k táboru na jednom místě, přehledně.

Těšíme se na vás 🙂

Uvolnění pravidel a schůzky do 25.5.

Od tohoto pondělí 11.5. jsou částečně uvolněná pravidla pro skautskou činnost a v omezené míře je možné pořádat i schůzky u/v klubovnách..
Bohužel jsou pravidla pro činnost stále příliš zavazující na to, abychom byly schopné zajistit plnohodnotnou schůzku:
– maximální počet lidí na schůzce by mohl být 15 a my nechceme žádné členky odmítat
– i v těchto patnácti lidech je potřeba mít na sobě po celou dobu roušky a dodržovat rozestupy 2 m – tedy je volba aktivit značně omezená

Z těchto důvodů budeme minimálně do 25.5. pokračovat v online schůzkách stejně jako poslední dva týdny. Rozpis členek na jednotlivé časy zůstává stejný a stejně tak se schůzky konají stále na stejném odkazu (https://meet.google.com/pfv-bham-hhi?pli=1&authuser=3)