Lužnice 7.-8.10.

Nejvýznamější akce na vodu v podzimní sezóně, určená pro všechny členy. Je i velká šance zajezdit si na kajaku, mám v plánu si jich několik dalších vypůjčit. Hráči lakrosu si navíc ještě zatrénují na hřišti a v tělocvičně školy, kde budeme ubytováni. Zúčastnit se mohou i rodiče – vodáci, bývalí členové, přátelé a známí. Na akci zajišťujeme autobus a potřebujeme připravit lodě, proto musíme co nejdříve znát počet účastníků. Přihlašujte se tedy do 28.9. Přihlašování na om/poll/zv9nifsah45iuefk. Samostatně mohou jet děti, pokud se z nich utvoří jízdyschopné posádky s alespoň průměrným kormidelníkem. S rodičemi mohou jet děti libovolně, pokud se rodiče na vodě o ně postarají.

Sraz: v pátek v 17h v klubovně nebo v sobotu v 7:00 v loděnici Zlíchov.

S sebou: spacák, karimatku, převlečení, ešus, lžíci, hrnek, věci na vodu (boty nejlépe staré tenisky – ne kroksy!, tričko, šusťákové kalhoty, šusťáková nebo vodácká bunda), věci na lakros, plavky, ručník, 400,- Kč.

Návrat: v neděli v 18:00 do loděnice nebo v 19:00 do klubovny.

Příspěvek byl publikován v rubrice Plánované akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *