Podzimní výprava 26.-28.10.

Podzimní výprava Želv, Racků a Bobrů. Budeme přespávat ve skautské základně na Dědku v Brdech (cca 8km od Rožmitálu pod Třemšínem). Budeme běhat po okolních lesích, výletovat a hrát hry. Přihlašujte se prosím nejpozději do pátku 20.10. do 23:00 zde (napište ano/ne do okénka u jména, pokud jméno není v seznamu, pošlete prosím informační email na adresu anetabyskova@seznam.cz): https://docs.google.com/spreadsheets/d/1WWcFwk-lEvh2hSjHVaOnNL4-l-GGUr0YLWG2mMR9L58/edit?usp=sharing

Cena: 700 kč

Sraz: ve čtvrtek 26.10. v 7:00 v klubovně

Návrat: v neděli 28.10. v 18:15 na Hlavní nádraží nebo v 18:30 na Křížek

S sebou: karimatku, spacák (podle počasí přibalit i deku, obzvlášť jestli je spacák určen pouze na léto), menší batůžek na výlet, boty na chození (prosím, hlavně NE plátěnky!), oblečení na ven (budeme běhat po lese), nepromokavou bundu, podle počasí čepici a šálu, převlečení na spaní, spodní prádlo 4x, tlusté ponožky, svačinu na cestu, lahev s pitím, KPZ, hygienu (hřeben, zubní kartáček, pasta), to vše do batohu na záda.

Těšíme se na vás 😊.

Příspěvek byl publikován v rubrice Plánované akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *