Okresní setkání Prahy 3 v Čimelicích 12. – 14. 4.

Okresní setkání Prahy 3 v Čimelicích

Jako každoročně se zúčastníme tohoto setkání, kde se uskuteční všestranný závod jak pro světlušky a vlčata tak i pro skauty a skautky. Holky budou spát v chatkách takže není třeba jim balit extra teplé věci.Nedávejte holkám moc sladkostí (bonbóny, sušenky, čokolády, ….)  a jídla (jenom tolik kolik toho sní). Večer vždy jídlo vybíráme, kromě toho co mají na snídani. Je to kvůli zvířátkům které se mohou k jídlu dostat. Nadále se už stravujeme všichni dohromady, takže nepotřebují mít přebytek jídla u sebe. Pro lepší balení není dobré jídlo balit do svačinových boxů, které zabírají užitečné místo v batohu a  je to starost navíc. Úplně stačí zabalit papírovým ubrouskem a dát do igelitového sáčku. Krabičku maximálně na ovoce nebo zeleninu.

Sraz: 17:00 po tabulemi s odjezdy

Cena: 300 Kč

Návrat: 16:37 na hlavním nádraží pod tabulemi s odjezdy

S sebou: spacák, pyžamo,hygiena, kroj, šátek, kalhoty ke kroji, převlečení do lesa, hrníček, baterka, KPZ, zápisník, tužka, uzlovačka, nůž, spodní prádlo, teplé ponožky, max.1 mikina, bunda, pláštěnka, jídlo na pátek večer a sobotní snídani, pití, termoprádlo se hodí, obuv která má pevnou podrážkou a drží kotník (ne plátěné,…), malý batůžek (vše sbaleno v jednom batohu)

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Plánované akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *