Velikonoční tábor 18. – 22. 4.

Velikonoční akce v Líšném u Železného Brodu. Budeme sportovat, jezdit na vodu a podnikat výpravy do okolí. Spíme v tělocvičně místního Sokola. Vybírat budeme 1100,- Kč. Peníze je možné posílat na účet 2400529789/2100, SS 192300, variabilní symbol stejný jako u příspěvků. Je možné je i přinést v hotovosti na sraz.
sraz: ve čtvrtek v 8:00 v klubovně
s sebou: spacák, karimatku, kroj, sportovní oblečení, přezutí do tělocvičny, převlečení a dobré boty do lesa, převlečení na vodu (neoprén), plavky, ručník, hygienické potřeby, zápisník, tužku, uzlovačku, KPZ, šátek, baterku, lakrosku (kdo má doma), tenisák, nějakou pentli na pomlázku, svačinu na cestu
návrat: v pondělí v 16:35 Masarykovo nádraží

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Plánované akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *