Zimní přechod Brd 25.1.

Tuto sobotu se bude konat už 51.ročník skautského Zimního přechodu Brd. Akce funguje jako možnost poznat úplně nové lidi z cizích oddílů a vyměnit s nimi památeční kartičku stejně jako pár slov. Půjde se trasa z Dobřichovic na Kytínskou louku, odkud se půjde zpět dolů do Řevnic.

Sraz: v sobotu v 8:00 na Hlavním nádraží (pod tabulí s odjezdy) ) – (vlak 8:18 hl.n. – 8:51 Dobřichovice)
Návrat: v sobotu v 16:42 na Hlavním nádraží (16:08 z Řevnic)
S sebou: teplé oblečení a boty (doporučujeme tlusté ponožky a lyžařské/tlusté rukavice), dostatek jídla a pití na celou dobu pochodu (teplý čaj v termosce se může hodit), krojové tričko, šátek, 20 Kč na sraz

Želví vedení na akci bohužel nejede, dozor je zajištěn od vedení oddílu skautek – Kaček. Pro případné další info tedy prosím pište na kacky4pvs@gmail.com.