Užitečné odkazy

Stránky 4. přístavu – Stránky 4. přístavu Jana Nerudy, pod který spadáme. Bohužel nejsou tyto stránky se stránkami přístavu propojeny, a tak můžete využít tohoto odkazu. Můžete se zde informovat např. o akcích pořádaných oddílem Racků.

Křižovatka – Skautský portál, kde najdete vše potřebné. Můžete zde vyhledat nejbližší skautskou klubovnu k vašemu bydlišti, přečíst si, co je ve skautském světě nového, nebo se třeba proklikat na facebookové stránky všelijakých skautských projektů.

Hranostaj – Záchrana všech začínajících (nejen) skautských vedoucích. Sběrna všech možných her a soutěží, na souš, do vody, na sníh, pro malé i velké, pro pět i pro sto soutěžících.

Paměť národa – Projekt, v němž jde o rozsáhlou sbírku vzpomínek pamětníků, budovanou po celé Evropě jednotlivci, neziskovými organizacemi, školskými a vzdělávacími, státními a příspěvkovými institucemi, kteří chtějí své nahrávky, texty, fotografie a archivní dokumenty sdílet, porovnávat, vyhodnocovat a společně nad nimi diskutovat.
Zapojit se může každý.

Skautské století – Chcete se dozvědět také něco o historii skautingu? Pak byste se měli podívat na stránky Skautského století. Najdete zde záznamy pamětníků, historii skautingu krok po kroku, od zákazu k zákazu, příběhy lidí, kteří to zažili. A proč? Protože právě loni uplynulo 100 let od rozhodnutí A.B. Svojsíka uspořádat první skautský tábor!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *