Vánoční besídka a nedělní výprava 16.-17.12.

V sobotu se bude konat vánoční besídka v Praze (v TJ Sokol Hostivař). Budeme hrát divadlo a rozdávat si dárečky. U dárečků není důležitá kvalita, ale kvantita (způsobem „co dům dal“). Nejlepší by bylo obdarovat každého z oddílu.  Po akci lze přespat v klubovně do nedělní akce. Půjde se na bazén v Suchdole, kde bude připraven speciální program od záchranářů (což je jedinečná nabídka). Kdo by měl zájem o bazén, přihlašování je zde: https://doodle.com/poll/xmwxye4t3xq843x3

Sraz: v sobotu v 11:00 v klubovně, kdo nechce přespat do neděle, ale přesto se zúčastnit nedělní výpravy, nechť přijde v neděli v 12:00

Návrat: v sobotu v 19:45 klubovna nebo neděle 18:00 též klubovna

S sebou: cukroví pro ostatní (stačí pár kousků), svačinu na celý den (budeme mít až sobotní večeři), dárečky, kroj, věci na bazén a ti co přespávají ještě: spacák, karimatku, hygienu, na nedělní akci se bude platit 100 Kč.

Příspěvek byl publikován v rubrice Plánované akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *