Kdo jsme?

Jsme parta holek od první do páté třídy,  které si rády hrají, blbnou a užívají si nejenom přírody. Spadáme pod 4. přístav Jana Nerudy, který má už devadesátiletou tradici! Teď hledáme nové kamarádky, které by se k nám přidaly!

Co ti nabízíme?

Jsi sportovní typ? Pak se můžeš vyřádit na zahradě naší klubovny, kde máme i ovce a jezírko s chráněnými žabkami, nebo si například v naší loděnici vyzkoušet jízdu na kanoi, kajaku či raftu.

Jsi spíš klidnější a sport ti moc neříká? V tom případě si s námi můžeš vyrobit například krásný šperk, nebo dekoraci domů.

Ať tak či tak, vždy se dozvíš něco nového a užitečného pro svůj život a vše si formou hry “očicháš”.

Bojíš se, že nezapadneš? Chodí k nám holky všeho věku a chováme se k sobě hezky, takže se nemusíš ničeho bát. A jestli si ještě pořád nejsi jistá, vezmi si s sebou kamarádku 😉

Želví schůzka se koná každý čtvrtek od 17:30 do 19:00 v naší klubovně. Kromě týdenních schůzek také podnikáme víkendové výlety do přírody či za kulturou, jezdíme také na jarní a podzimní prázdniny, na hory a v létě na tábor.

Zaujaly jsme tě? Pak nám napiš na email zelvy4pvs@gmail.com. My si tě zapíšeme do pořadníku a až se uvolní místo, dáme ti vědět.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *