Závod Napříč Prahou přes tři jezy 28.9. 2020

Závod Napříč Prahou přes tři jezy se nám už nenávratně blíží. Letošní ročník bude z epidemiologických důvodů bez srazu v cíli, občerstvení i vyhlášení. Po dojezdu a odevzdání čísel (které se bude konat na vodě) pojedeme společně zase po vodě zpět do loděnice, přes jezy pomocí zdymadel, což bude jistě zajímavý zážitek. Na cestu zpět bude možné doplnit posádky (případně vyměnit) těmi, kdo nebyli nominováni do závodních posádek. Po předešlé domluvě bude možné odejít hned po závodě ze Štvanice. Nejlepší výhled na fandění je z Karlova mostu kolem 10:30. Kontaktní osoba pro tuto akci je Jana (tel. číslo na webu v sekci “kontakty”), takže pokud budete mít jakékoliv dotazy, můžete jí zavolat.

Podle přihlášených členek v tabulce jsme vytvořily 2 posádky. Kdo není níže zařazený do posádky, ale stál by o to přijít na závody fandit a zpět do loděnice si vyzkoušet projet zdymadly, toho také rády uvidíme.

1000 Želv nasazená (kategorie A – P550)

Anika, Anežka, Maruška, Klárka Černošová

Želví gang ( kategorie žáci OPEN)

Bebe, Domča, Majda, Linda, Maruška Verner, Eliška

sraz: v 7:30 v klubovně nebo 8:15 v loděnici.

návrat: v 17h loděnice nebo 18h klubovna. Plánovaný dojezd do cíle na ostrov Štvanice je cca 12:30

s sebou: převlečení na vodu (včetně bot), svačinu, pití, na sebe teplé oblečení, rouška a výherní náladu 🙂