obnovení činnosti Junáka – českého skauta

Jak jste možná zaznamenali, od včerejška je možné se opět scházet ve 20 venku a 3 uvnitř.Po dohodě s ostatními jsme dospěly k tomu, že schůzka tento týden se bude ještě konat online. Od příštího týdne se však už uvidíme osobně 🙂 .

Raději připomínáme, že podle plánů se má schůzka konat v loděnici. Nicméně potvrzení a upřesněné informace k průběhu příští schůzky, budeme ještě posílat emailem a následně přidávat na naše stránky 🙂 .

Na závěr děkujeme za Vaší trpělivost s online prostředím, které trvalo skoro celý školní rok. Dále jsme rádi, že holky stále vidíme na schůzkách nedočkavé na osobní setkání, schůzky v loděnici a nejvíce na vyvrcholení celého skautského (online) roku zakončeném letním táborem, na který se i my vedoucí těšíme nejvíce.