výprava na vodu 29.5.

Tuto sobotu (29. 5. 2021) vyrazíme na vodu. Pojedeme společně s oddílem Kaček, abychom se připravily na společnou část tábora (puťák).

Sraz: 10:00 v loděnici (zastávka Lihovar – jedna stanice autobusem ze Smíchovského nádraží) (mapa)

S sebou: Vlastní oběd + případná svačina, kompletní převlečení na vodu – spodní prádlo/plavky, triko, kraťasy/dlouhé kalhoty (například legíny – dle počasí), mikinu, šusťákovou bundu (proti větru a dešti), boty do vody (!pevné! boty, které se můžou namočit – ne sandály, holinky nebo crocsy), ručník. Pokud máte malý loďáček (max. 10 litrů), do kterého se vejde oblečení navíc a oběd, vezměte si ho.

Návrat: 17:00 do loděnice

Důležité informace:

Stejně, jako na schůzky, je i na akci potřeba mít potvrzení o negativním antigenním testu ve škole, případně alternativu – čestné prohlášení. Pro ty, kteří budou mít test ze čtvrtka 27. 5. stačí tento. Shrnutí, jak je to s povinnými testy můžete najít zde.

Prosíme tedy o přihlášení do přihlašovací tabulky zde 🙂 .