Oslava 100 let přístavu

Náš přístav dosáhl 100 let od založení už před nějakou dobou, kvůli koroně však nebylo možné oslavy uspořádat. Oslavy se tedy uspořádají tento víkend od 9. do 12. 9. v našem areálu. Některé akce jsou pouze pro členy, nicméně většina je i pro rodiče, bývalé členy, příznivce našeho přístavu atp.

Na webu oslavy (4pvs.skauting.cz) je zveřejněný program akce (i jako PDF v příloze).

V programu je rozepsáno, pro koho je která část programu určena, v kolik hodin a kde bude začínat a co si přinést sebou. Určitě se tedy hodí předem se na program podívat.

Program je zároveň shrnutý v tabulce.

Detaily programu se mohou a budou ještě měnit, jak před akcí, tak ve shonu akce samotné. S plánováním nám ale určitě pomůže, když nahlásíte svou účast.
Kdo by měl kontakty na další kamarády a kamarádky z oddílu, budeme rádi, když se k nim tento email přepošle – zdaleka ne na všechny máme kontakt.
Zároveň bychom Vás rády požádaly o drobnou pomoc. Organizace takovéto akce není nic jednoduchého a hodila by se nám pomoc do kuchyně, případně i jinde. Do služby se můžet nahlásit zde (odkaz je i na stránkách oslav).

Těšíme se na návštěvu 🙂 .