Rajčecí Lužnice 2021

V termínu 1. – 3. 10. proběhne vodácká akce pro děti s rodiči. Na tuto akci jako oddíl nejedeme, tudíž pokud se rozhodnete zúčastnit, pojedete sami za sebe. Pokud pojede někdo z našeho vedení, tak tam pojede jako účastník a ne jako vedoucí. Možnost přihlášení na akci je přímo Rajčeti. Loď, pádlo a vestu je možné si od nás půjčit. Tuto půjčku prosím nahlašte při přihlašování na akci. Přihlašování na akci je do 23.9. po zaplacení zálohy !!!!!!!, tudíž neváhejte Rajčete zkontaktovat 🙂 . Jídlo je potřeba si zařídit vlastní. Přespávat se bude v tělocvičně. Odjíždět od klubovny se bude 2.10. v 8:00 ráno 🙂 .

sraz: 1.10. v 17:00 v klubovně (budou se navazovat lodě)

návrat: v neděli v 18:00 do klubovny (do 17h do loděnice, kde budeme skládat lodě)

s sebou: spacák, karimatka, pyžamo, hygiena, jídlo, pití, věci na vodu (bunda, boty, tričko, plavky/spodní prádlo, kalhoty/tříčtvrťáky, čepice), převlečení do tělocvičny

kontakt na Rajče: Petr.karlovsky@nipax.cz