Napříč Prahou – přes tři jezy

Už za necelý týden proběhnou závody Prahou přes 3 jezy. Posádky jsme vytvářely podle toho, kdo byl včas přihlášený, nicméně akce je přístupná pro všechny členky. Kdo není v závodní posádce nyní, zůstane prozatím jako náhradník. Kdyby někdo odpadl, může nastat situace, že nakonec závody pojede. Pro ty, co se nedostanou do závodní posádky je vymyšlená procházka podél vody, kde budou holky fandit našim závodnicím. Předpokládáme, že lodě z cíle povezeme proti proudu zpět do loděnice přes zdymadla. To bude možnost dostat se na vodu i pro ty, kdo nepojedou závod.

Sraz: 8:00 v loděnici (po domluvě 7:00 v klubovně)
Rozchod: 15:00 v loděnici
S sebou: 2x oblečení na vodu dle počasí (na závod a pak suché na cestu zpět), vodní boty, svačina, pití, KROJ + ŠÁTEK !!!!! platný negativní test (7 dní od PCR, 3 dny! od antigenního, či čestné prohlášení o takovém testu proběhlém např. ve škole), 50 Kč startovné, vlastní hrneček !!!!

Posádky:
1.nasazená P550 (Karkulka)Jana (kormidelník), Anežka N., Verča, Dominika, Majda
2. nasazená P550 (Kormorán) Žužu (kormidelník), Izi, Sára P. (Rina), Zuzanka K., Emilka
3. OPEN žáci (Vlnatka) Bety (kormidelník), Thea, Anežka Č., Zuzanka J., Pižďucha, Viki Longauerová, Anička Vlášková
Náhradníci: