rozdávání Betlémského světla

S Vánocemi je spojen jeden symbol, uznávaný po celém světě. Tento symbol je světlo z města Betléma, neboli Betlémské světlo. Toto světlo je před Vánocemi rozváženo do všech zemí světa jako symbol míru a přátelství. Rozvoz a předání Betlémského světla po celé České Republice, už pár desetiletí organizuje Junák – český skaut se svými členy a dobrovolníky.

Před pár dny k nám dorazila prosba o pomoc s donáškou Betlémského světla na různá místa v Praze 🙂 .

Jelikož mám tuto tradici velmi ráda, přihlásila jsem se na jeden z termínu. Tímto holkám ( 8/9-10 let) nabízím možnost účastnit se této příjemné akce 🙂 (je lepší, když nás bude více 🙂 ) .

Donáška by byla v termínu 20.12. (po) po celý den do České televize na Kavčích horách 🙂 .

Bližší informace mi budou předány během víkendu a poté budou již na webových stránkách, na FB a poslány emailem.

Účast samozřejmě není povinná, ale myslím, že je to pro holky (8/9 – 10let) zajímavá a přínosná zkušenost :¨) .

Účast prosím sdělte do sobotního večera na telefonní číslo 737 745 933 (Jana).