Přístavní Velikonoce

Je už duben, a rychle se blíží přístavní Velikonoce. Velikonoce budou probíhat v termínu 14. – 18. 4. Pojedeme na základnu skautů do Nového Města nad Metují. Na akci se už určitě pojede na vodu, možná se bude i plachtit, tudíž přibalte holkám oblečení, které mají mít na schůzku do loděnice nebo vlastní neoprén. Kdyby někdo nevěděl, jaké oblečení, tak se může kouknout na naše stránky do sekce Pro zájemce. Cenu za akci upřesníme také později. Vybavte holky větší svačinou, jídlo bude zajištěno od čtvrtečního oběda.

Věci s sebou: karimatka, spacák, pyžamo, plavky, ručník, zubní pasta, kartáček, hřeben, přezůvky, oblečení na výlety (nepromokavá bunda, mikina, rychle schnoucí kalhoty, pevné boty), oblečení do klubovny (tepláky, triko), oblečení na vodu (šusťákové kalhoty, šusťáková bunda/větrovka, triko s dlouhým rukávem/triko s krátkým rukávem, tenká mikina, vodní boty s pevnou špičkou držící v proudu na noze (bohatě stačí plátěné boty s pevnou špičkou), spodní prádlo 7x, ponožky 5x, ešus, hrníček, lžíce, čepice, rukavice, šála/nákrčník, láhev (minimálně 0,7 l) s tekutinou, čtvrteční větší svačinu, malý baťůžek na výlety, barevné stuhy, zápisník, tužka, uzlovačka, KPZ, baterka/čelovka, barviva na barvení vajíček (různé barvy) 🙂 .

VŠE ZABALENO DO JEDNOHO BATOHU !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na sebe: kroj, šátek, jednobarevné krojové kalhoty (barva modrá/černá), pevné boty

sraz: ve čtvrtek 7:00 v klubovně

návrat: v pondělí 18:20 v klubovně

cena: budeme vybírat 1000 (200 Kč/den)