Sázavské pádlo 6. – 8. 5. 2022

Tento víkend nás čeká nejdůležitější vodácká akce jara. Jedeme na Sázavu, tábořit budeme v Pikovicích. Hlavním programem jsou závody pražských vodáckých oddílů, na vodu se však dostanou i ti, co nebudou vybráni do závodních posádek. Odjíždí se v pátek odpoledne, spát budeme pod stany.

Sraz: 16:30 na hlavním nádraží pod tabuli s odjezdy (vlak v 16:55)

Návrat: spoj 16:42 z Petrova u Prahy – 18:00 na Hlavním nádraží pod tabuli s odjezdy, v 18:30 v klubovně – pokud si budete někoho vyzvedávat až v klubovně, dejte nám prosím vědět dopředu

S sebou: karimatka, spacák, plavky, ručník, hřeben, kartáček, zubní pasta, pyžamo, převlečení na běhání po kempu, ponožky, spodní prádlo, termoprádlo, věci na vodu (to co mají mít holky na schůzku do loděnice), mikina, bunda (na souš), hrnek, miska/ešus (stačí 1 nádoba), lžíce, láhev s pitím (0,7 l), vlastní večeři na pátek, KPZ, zápisník, tužka, uzlovačka, igelitky na mokré věci, malý batůžek na výlet, šála/nákrčník

VŠE ZABALENO V JEDNOM BATOHU/LOĎÁKU !!!!!!!!

Na sebe: krojové kalhoty, krojové tričko, šátek (kroj obléci tak, aby byl vidět při cestě vlakem)

Cena: 250 Kč

Jedná se tento rok o padesátý ročník a organizátoři by rádi v sobotu večer uspořádali drobnou oslavu. Na ní ale žádají po účastnících specifické oblečení. Tím je pro děvčata sukně či šaty a v hlavě čelenka či něco jiného do vlasů. Pokud nechcete hledat šaty, postačí například trošku ozdobnější sponka ): .