Bazén 15.1.

V neděli nás čeká další bazén. Opět si zaplaveme a někteří si splní některé úkoly z odborky plavec. Bazén máme pronajatý od 12 – 15 hodin. V případě že holky nevydrží celou dobu v bazénu (většina už ke konci klepou kosu a jenom sedí na lavičce), je zde možnost odejít po hodině a půl domů. V takovém případě se bude platit poloviční cena. Po polovičním čase v bazénu nejsme schopni zajistit odvoz holek do klubovny, jelikož tam zůstáváme až do konce (minimálně všichni vedoucí), takže je nutné je vyzvednout přímo před bazénem nebo se samozřejmě domluvit s jiným rodičem.

Sraz: 11:50 před bazénem České zemědělské univerzity na Suchdole nebo 10:30 v klubovně

Návrat: 13:30 před bazénem České zemědělské univerzity nebo 14:30 v klubovně

U TOHOTO BAZÉNU NEBUDE MOŽNOST ZŮSTAT AŽ DO KONCE NAŠÍ REZERVACE BAZÉNU, TZV.: DO 15:00.
AKCE BUDE KONČIT PO HODINĚ A PŮL. PO SKONČENÍ VE 13:30 JE MOŽNÉ SI HOLKY VYZVEDNOUT U BAZÉNU NEBO POTÉ V KLUBOVNĚ VE 14:30. CENA BUDE TEDY 50 KČ.

S sebou: plavky, ručník, mýdlo, šampón, hřeben, kdo má vlastní ploutve, masku, šnorchl, oblečení (tričko, kraťasy/legíny – holky si vyzkouší jaké to je svlékat si oblečení ve vodě), pití, svačina

Cena: vybírat se bude 100/50,- Kč