setkání oddílů Prahy 3 Běstvina 21-23.4. 2023

Velká okresní akce pro všechny skautské oddíly z Prahy 3. Pro skauty a skautky zde bude postupový Svojsíkův závod. Pro vlčata a světlušky závod o Štít Prahy 3.

sraz: v pátek v 15:45 a hlavním nádraží pod cedulí s odjezdy (odjezd vlaku 16:15)

s sebou: spacák, prostěradlo !!!!! (spí se v chatkách), KROJ!!, teplejší pyžamo, věci na převlečení do lesa a na sport, plavky, ručník, ešus, lžíci, hrníček, KPZ, zápisník, tužku, uzlovačku, nožík, baterku (nejlépe čelovku), jídlo na večeři, malý batůžek, 300,- Kč.

Další vybavení, které lze vzít s sebou a není zde napsáno, najdete zde. Připomínáme, že batoh musejí holky zvládnout unést sami. Při balení na výpravu na to prosím myslete, předejdeme tak problémům během cesty :).

Návrat: v neděli 17:45 na hlavním nádraží pod cedulí s odjezdy (příjezd vlaku 17:31)