Podzimky

Očekávané podzimní prázdniny jsou tu!

Od 25 Říj 2014 – 08:45 do 29 Říj 2014 – 17:00

Na podzimní prázdniny pojedeme jako celý přístav do Křtin na Moravě. Rackové a želvy budou podnikat pěší výlety do okolí a poznávat tak krásy Moravského krasu. Možná dojde i na výlety do některých lépe přístupných jeskyní.

Sraz: 25.10.2014 v 08:45 v klubovně

Návrat: 29.10.2014 v 17:00

Co s sebou:

• Batoh:Vše sbaleno v jednom batohu, co přečuhuje ven nebo je upevněno zvenku, bude ustřiženo a ponecháno v klubovně :-), neb se s tím nedá chodit. Plus malý batůžek na pěší výlety na místě (taktéž sbalen ve velkém batohu).
  • Spaní:spacák, karimatka, věci na spaní ve spacáku
  • Obuv:boty vhodné na tůry, přezutí do chaty
  • Oblečení:krojové tričko a šátek obléct na cestu!!! ostatní dle uvážení (myslet na to, že už je přeci jen větší zima než v létě, dát pro nejhorší případ i klasické látkové černé rukavice), nezapomenout čepici, pláštěnku, převlečení do přírody
  • Převlečení na vodu: plavky s sebou