Sázavské pádlo 2023 5-7.5.

Prestižní závody pro vodácké oddíly (nejen skautské) na krásném úseku Sázavy (Krhanice – Pikovice). Na této akci se spí ve stanech v kampu v Pikovicích. Pokud bude zájemců více, než na tři pramice, tak z „náhradníků“ všech oddílů slepíme další posádku.

sraz: v pátek v 16:00 v klubovně nebo 16:45 v podjezdu pro auta (nad stanicí vlaku, odjezd vlaku v 17:00). Tímto spojem jedou také albatrosové, kačky a rackové. Pokud však někdo opravdu nestíhá, je možné se individuálně domluvit na odjezdu s jiným oddíle.

s sebou: spacák, karimatku, pyžamo, na sebe krojové tričko a kraťasy/sukni/kalhoty, převlečení na vodu (spodní prádlo/plavky, tričko, šusťákové kalhoty a bunda, vodní boty) převlečení do kempu (k večeru bude stále ještě zima), ešus, lžíci, plecháček, nožík, zápisník, tužku, uzlovačku, KPZ, baterku, plavky, ručník, hygienu, páteční svačina/večeře, láhev s pitím. Sbalit do batohu (nebo do loďáku).

cena: 400 Kč

návrat: v neděli v 17:45 (příjezd v 17:34)