Oddílová výprava Mentaurov 9-11.6.

Čeká nás poslední výprava před táborem. Pojedeme do skautského klubovny Mentaurov, která se nachází uprostřed Českého středohoří. Budeme chodit do zdejší přírody, hrát hry a postupně zakončíme naši celoroční hru 🙂 . Chtěli bychom vás poprosit o naplánování dne, tak byste sraz opravdu stihli. Bohužel pozdější spojení na základnu z Prahy již nejede. V případě, že sraz opravdu nebudete stíhat, je možné se domluvit individuálně. Tuto možnost prosím berte jako poslední možnost dopravy 🙂 .

Sraz: v pátek v 15:30 na autobusovém nádraží Holešovice (nástupiště č.7)

Návrat: v neděli v 15:45 na autobusovém nádraží Holešovice

S sebou: spacák, ložní prádlo, plavky, ručník, pyžamo, hygiena, věci do klubovny, věci do lesa na výlet, pláštěnka, malý baťůžek, zápisník, tužka, uzlovačka, KPZ, opalovací krém, pokrývka hlavy, pití, páteční večeři. Oblečení zvolte podle počasí 🙂 .

Cena 300 Kč