začátek školní roku 2023/2024 a schůzka 14.9.

Školní rok už začal a tím pádem se blíží i naše schůzky a výpravy.

První schůzka bude až 14.9. z důvodu nepřítomnosti vedoucích. Hned druhá schůzka se bude konat na vodě v loděnici, jelikož o týden později už nás čeká Závod Prahou přes tři jezy. Nové členky se k nám připojí až v říjnu.Velkou novinkou je pro letošní rok používání aplikace Levitio (kdo máte sourozence v oddíle Racků, znáte jí už z loňského roku).Tato aplikace/webová stránka je vyrobená skauty přímo pro potřeby skautských oddílů. Během dneška všem přijde odkaz na rodičovské zobrazení této stránky, kde uvidíte budoucí schůzky a výpravy, a kde se z nich/na ně také lze přihlašovat a odhlašovat. Na schůzky jste všichni automaticky přihlášení, tam je tedy třeba se odhlašovat. K akcím je vždy potřeba se vyjádřit. Doporučuji si odkaz na stránku uložit do záložek v prohlížeči či jinam, pro celý školní rok a všechny akce se odkaz nemění.Tato aplikace je propojená s naším kalendářem na stránkách, tudíž termíny uvidíte stále i v našem kalendáři. Díky přihlašování v rámci Levitia ale už nebudeme používat naší přihlašovací tabulku, přihlašujte a odhlašujte se tedy prosím jen tam.. Rovněž maily s informacemi k výpravám Vám budou chodit automaticky z aplikace. Pokud ale budete mít nějaký dotaz k dané výpravě, můžete normálně kliknou na „odpovědět“, odpověď přijde na mail k nám.Prosím počítejte s tím, že akce jsou zatím zadané spíše termínově. U více vzdálených akcí ještě nebudou žádné informace, které tam přibydou postupně.