Výprava 22.-24.9.

O víkendu 22.-24. 9. bude trojdenní výprava. Budeme bydlet ve skautské klubovně v Semilech. Doufám, že vaše děti přihlásíte (už je spuštěno) a užijí si další zábavy s oddílem. Prosím nejlépe přihlásit do konce týdne na email jastruncova@seznam.cz.

Sraz: 16:30 – klubovna
Návrat:16:38 – hl. nádraží nebo cca 17:00 – klubovna
co s sebou: spacák, plavky, hygiena, ručník, pyžamo, tlusté ponožky, ponožky 3x, spodní prádlo 3x, věci na ven – nemusíte nic extra, věci dovnitř, přezůvky, bunda, mikina, pláštěnka, baťůžek na výlety, láhev na pití, průkazka, tužka, zápisník, KPZ, uzlovačka, šátek, jídlo na páteční večeři
cena: 400kč
přihlašování: na email jastruncova@seznam.
batohy se povezou autem, takže dejte na cestu dítěti akorát batůžek s jídlem, pitím a průkazkou

Příspěvek byl publikován v rubrice Plánované akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *