pomoc skautům z Jižní Moravy

Většina z Vás už slyšela o ničivém tornádu na Jižní Moravě. Během tohoto tornáda byli zničeny budovy, elektrické vedení, kostely a zraněno velké množství osob. Během chvíle se mezi lidmi vytvořila neuvěřitelná solidarita těmto lidem, kteří přišlo o střechu nad hlavou pomoct v rámci několika sbírek.

Bohužel tato živelná pohroma se nevyhnula ani některým skautským střediskám a přístavům v zasažené oblasti. Od dnešního rána je zpuštěna sbírka na opravu skautských základen, na náhradu skautského vybavení a dalších nezbytných věcích, aby mohli, i přes tuto pohromu děti zažít skautské dobrodružství na táborech.

Tímto Vám dáváme možnost přispět jakoukoliv částkou. Jakákoliv částka těmto skautům pomůže. Členů Junáka – českého skauta je v celé republice skoro 70 000 a je důležité se v této chvíli sjednotit a navzájem si pomoct 🙂 .

Zde je odkaz, kde můžete přispívat: https://www.darujme.cz/projekt/1204938?fbclid=IwAR1aNXWqfMNtUylSpeTg_rdmC_dQONcGMpQrfxTioOFsIUIgqoSlY7fYtYk#informace