výprava 28.1.

Příští víkend nás měla čekat společná výprava i s rodiči, a jelikož pohybu na čerstvém vzduchu není nikdy dost, rozhodly jsme se, že alespoň v upravené formě výprava stále proběhne.

Je vytvořena formou několika stanovišť s úkoly, které Vás pak zavedou k finálnímu stanovišti s odměnami. Všechny potřebné informace naleznete v přiloženém dokumentu. Kromě něj posílám mapu s umístěním stanovišť, tajenku a pro případ potřeby i foto nápovědu :)-

Trasu je možné projít 28.11. od 9:00 do 15:00, pak už nebude možné si vyzvednout odměnu.
A teď informace k závěrečné odměně, kterou prosím dopředu neříkejte holkám.
Mezi odměnami jsou i součásti skautského kroje (v našem případě trička). Vezměte si z krabičky ty součásti, které ještě nemáte. Pokud tedy má Vaše dcera tričko, ale nemá šátek, vezměte si šátek; pokud nemá tričko, vezměte si tričko…Pokud tričko už má, ale je jí malé, dejte prosím malé tričko do krabice a vezměte si větší. Je tedy potřeba si příliš malá trička připravit na cestu s sebou, s předem odpáranými přišitými nášivkami (domovenka Praha)

soubor s tajenkou je ZDE

soubor s mapou je ZDE

soubor s nápovědou je ZDE

soubor s pokyny je ZDE

Doufáme, že se Vám procházka bude líbit a přejeme Vám hezký den :).