PŘÍSPĚVKY 2014

Připomínáme, že mnozí z vás stále ještě nezaplatili PŘÍSPĚVKY na druhé pololetí šk. roku 2013/2014. Protože v placení příspěvků došlo k určitým změnám, připomínáme, že příspěvky rozlišujeme na přístavní, které se platí na účet a oddílové, které budeme vybírat na schůzkách. Přístavní členské příspěvky (500,- Kč) plaťte na účet2400529789/2010. Ve zprávě pro příjemce uvést zkratku oddílu (ŽEL) a jméno dítěte, variabilní symbol rodné číslo, specifický symbol 9999.
Dále vybíráme oddílové příspěvky ve výši 100,- Kč na člena, které se platí v hotovosti oddílovým vedoucím(JITKA, POŠTOLKA).
Vzhledem k tomu, že z příspěvků je částečně placen provoz kluboven a členské příspěvky Junáku, prosíme, o co nejrychlejší zaplacení.
Vedení oddílu Želv