Schůzka v loděnici 17. 9. 2015

Tento čtvrtek bude schůzka v loděnici, meteorologové slibují hezké počasí, tak snad se vydaří.

Sraz: 16:00 klubovna

Návrat: 19:00 klubovna

S sebou: plavky, náhradní boty (tenisky, cvičky, neopreonové boty na vodu, ne sandále ani kroksy), ponožky, tričko, kraťasy, pro případ špatného počasí šusťákové kalhoty a bunda, nemáte-li, tak pláštěnka), svačinu, pití, průkazka s fotografií a datem narození na MHD nebo 2 přestupní lístky,

Děti nemohou jet na vodu v tom, v čem příjdou, je velká pravděpodobnost, že se namočí, proto s sebou musí mít náhradní oblečení, plavky si vezmou místo spodního prádla, rychleji uschnou. S nováčky pojede na lodi vždy 1 osoba nad 15 let, ti zkušenější můžou jet sami, budeme se držet v houfu. Pro děti máme i pádla i vesty. Lodě jsu zajištěné proti potopení, takže se o děti nemusíte bát, času bude ale tak málo, že se stejně nikam daleko nedostaneme.

Pokud nemůžete přijít do klubovny v 16 hod. tak prosím nechoďte, v 16:05 odcházíme a o děti se v klubovně nebude mít kdo starat.

Děkujeme za pochopení.

Doufáme, že se nám schůzka vydaří.