Podzimní příspěvky

Je potřeba zaplatit podzimní příspěvky. Ty jsou ve výši 700,- Kč a ideálně bychom potřebovaly, abyste je uhradili do konce září. Veškeré info je na webu pod „Pro členy“ -> „Platby“. Odkaz na stránku je i zde. Připomínám ještě, že heslo je „pracovitazelva“.
Platba je na účet 2400529789/2010 (Fio Banka)
Specifický symbol: 211204
Variabilní symbol – viz odkaz výše.
Důležité je mít zprávu pro příjemce v tomto tvaru:
Účel platby – období – zkratka oddílu – jméno člena
Např: Příspěvky podzim 2021 ZEL Jmeno Prijmeni

Děvčata, od kterých ještě nemáme přijaté přihlášky, nemají ani přiřazené variabilní číslo. Zašlete prosím co nejříve požadované údaje viz předchozí maily a vyplňte přihlášku, abychom Vám mohly variabilní číslo přiřadit.
Pokud by pro někoho platba měla být problém, dejte prosím vědět, není problém se domluvit. Ale musíme to dopředu vědět. Zároveň pokud u někoho nebude dlouhodobě zaplaceno a nebude probíhat komunikace, budeme nuceni členství ukončit.