Lužnice i pro rodiče s dětmi 1. – 2.10.

Vodácká výprava na Lužnici autobusem. kam mohou jet i rodiče-vodáci se svými dětmi. Přihlašování rodin je pouze na mail Petr.karlovsky@nipax.cz – do přihlašovací tabulky pište jen děti, které pojedou bez rodičů. Pokud si budou rodiny půjčovat lodě z přístavu, označí si po dohodě s vedoucími oddílů jménem na visačce loď v týdnu před Lužnicí (např. při vyzvedávání dětí) – lodě budou připraveny u klubovny. Navazování lodí na vlek je v pátek od 18h, zájemci si zde také mohou zapůjčit pádla a vesty, případně neopreny.

sraz v sobotu 1.10. v 8,00 v klubovně na Křížku (asi autobus zůstane na Olšanské, ale přijďte do klubovny).

s sebou spacák, karimatku, převlečení, věci na vodu (boty nejlépe staré tenisky – ne kroksy!), tričko, šusťákové kalhoty, šusťáková nebo vodácká bunda, v klubovně je možné si půjčit neoprény), plavky, ručník. Jídlo řeší každá rodina samostatně, děti bez rodičů se budou stravovat společně. V sobotu bude možnost zajít do hospody.

návrat v neděli v 18h ke klubovně (v 17h do loděnice, kde budeme sundávat lodě).