Brdy 21.1. 2023

V sobotu nás čeká akce přechod Brd. Během poledních hodin se sejdeme s jinými oddíly na Kytínské louce, kde si holky vymění vyrobené Brděnky (kartičky, které budeme vyrábět na schůzce) za jiné od jiného oddíly. Tyto Brděnky dáme poté i do kroniky, abychom měli nějakou vzpomínku na akci J. Většinou je na této akci docela zima, tudíž prosím oblíkněte holky, tak aby jim nebyla zima. Případně dejte do baťůžku vrstvu navíc, aby se mohli přiobléct J.

Sraz: v 7:20 v klubovně (pro sourozence v Bobřících), do klubovny lze přijít také v 7:45 (pro ti kteří nemají sourozence v oddílu) nebo v 8:00 na hlavním nádraží pod cedulí odjezdy (odjezd vlaku v 8:21)

Návrat: v 17:15 na hlavním nádraží nebo 17:30 v klubovně (příjezd vlaku v 17:10)

S sebou: termosku s čajem, jiné pití, jídlo na celý den (vracet se budeme v odpoledních hodinách), tramvajenku/legitku od MHD (kvůli vlaku/autobusu), 50 Kč (na louce je možné si zakoupit výroční a upomínkové předměty), oblečení navíc, tužka, zápisník