Lužnice i pro rodiče s dětmi – do 30.9. je ještě možné se přihlašovat

Vodácká výprava na Lužnici autobusem, kam mohou jet i rodiče-vodáci se svými dětmi. Přihlašování rodin je pouze na mail Petr.karlovsky@nipax.cz (poslat jméno, příjmení, narození, oddíl, požadavek na loď, pádlo, vestu) – do přihlašovací tabulky pište jen pro informaci Ano-celkový počet účastníků. U dětí, které pojedou bez rodičů, napište Ano-sám. Navazování lodí je v pátek, kdy je také možné zapůjčit pádla a vesty.

sraz na navazování lodí je v pátek v 17:00 v klubovně. Odjezd v sobotu v 8:00 od klubovny.

s sebou spacák, karimatku, převlečení, věci na vodu (boty nejlépe staré tenisky – ne kroksy!), tričko, šusťákové kalhoty, šusťáková nebo vodácká bunda), plavky, ručník. Jídlo řeší každá rodina samostatně, děti bez rodičů se budou stravovat společně. Ještě se dohodneme, zda budeme večer dělat oheň.

návrat v neděli okolo 17h do loděnice, kde vyložíme část lodí, do klubovny dorazíme okolo 18h (ale bude možné po vykládce odejít už z loděnice).