Lužnice i pro rodiče s dětmi 5. – 6. 10.

Vodácká výprava na Lužnici autobusem. Mohou se zúčastnit i rodiče – vodáci se svými dětmi. Rodiče si pak sami zajišťují se svými dětmi stravování a obsazení posádek na lodích. Pokud si budou rodiny půjčovat lodě z přístavu, označí si po dohodě s vedoucími oddílů jménem na visačce loď v týdnu před Lužnicí (např. při vyzvedávání dětí) – lodě budou připraveny u klubovny.

Děti z oddílů, které pojedou bez rodičů, budou mít zajištěny lodě a stravování se svými oddíly.

sraz: na navazování je v pátek 4.10. v 17h u klubovny. Odjezd v sobotu v 8:00 od klubovny.

s sebou: spacák, karimatku, převlečení, věci na vodu (boty nejlépe staré tenisky – ne kroksy!, tričko, šusťákové kalhoty, šusťáková nebo vodácká bunda, v klubovně je možné si půjčit neoprény), plavky, ručník, vybírá se 300,- Kč. Děti bez rodičů si navíc berou ešus, lžíci, hrnek a 150,- Kč na jídlo.

návrat: v neděli v 18:00 do klubovny (do 17h do loděnice, kde budeme skládat lodě).

Příspěvek byl publikován v rubrice Plánované akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *