Schůzky v loděnici – 27.4., 4.5., 1.6. a 15.6.

Ve čtvrtek (27.4.) nás čeká první schůzka v loděnici. Trochu si procvičíme, co jsme za ty prázdniny zapomněly, a taky si zahrajme pár her pro zábavu. Schůzka se uskuteční i za deště. Ze zkušeností z minulých let se scházíme primárně přímo v loděnici na Lihovaru. V případě problému s dopravou je možné se individuálně domluvit na srazu v klubovně a následné cestě do loděnice s jednou z nás. V takovémto případu pište Žužu nebo Janě (telefonní čísla jsou v kontaktech na našich stránkách).

sraz: 17:00 u loděnice (mapa) nebo po domluvě s vedoucím v 16:15 v klubovně

návrat: 19:00 tamtéž nebo po domluvě odvoz do klubovny

s sebou: kompletní převlečení na vodu – spodní prádlo/plavky, triko, kraťasy/dlouhé kalhoty (například legíny – dle počasí), mikinu, šusťákovou bundu (proti větru a dešti), boty do vody (boty s pevnou špičkou a měly by držet na noze (ideálně staré tenisky)) , ručník, igelitové tašky na mokré věci, pití, svačinu